fbpx

Forums @ FOD

June 19th Points


Share with:

FacebookTwitterGoogleLinkedInRedditPinterest


50 Stock 4-6(V)  Name  Points
Chase J Williams 3
Izzy Barron 4
Jaiden Bartholomew 2
50 Stock 7-8(V)
Julia Lord 4
Canyon Richards 5
Darcy F Souder 3
Isabell Allen 2
Luke A Pakula 1
50 Oil/Auto 4-8(V)
Izzy Barron 6
Mark A Hendricks Iii 5
Emily Lord 4
Joshua P Wilson 3
Jaiden Bartholomew 2
Tyler Wloczewski 1
50 OPEN 4-8
Canyon Richards 5
Julia Lord 4
Darcy F Souder 3
Isabell Allen 2
Luke A Pakula 1
65 7-9
Seth W Kready 6
Robert F Thomas Iii 5
Julia Lord 4
Christian W Kraus 3
Luke A Pakula 2
Raychell W Allen 1
65 10-11
Aj Stayton 3
Brighton Richards 2
Chase R Worth 1
85/150 12-15
Zachary Smith 6
Trey A Haver 5
Tyler Steinberg 4
Mason A Wolf 3
Dylan M Stewart 2
Ty Mattera 1
Supermini 12-16
Tyler R Myers 5
Michael Moore 4
Jacob E Radogna 3
Joshua Donelson 2
Tyler Steinberg 1
Collegeboy 14-24
Cory Carsten 6
Schae Thomas 5
Billy J Kwiecinski 4
Daniel Gorbatenko 1
Brandon M Cronin 3
Dawson Guzik 2
125 2-Stroke
Daniel A Graves 2
Heather A Moore 1
250 A
Schae Thomas 2
Anthony S Maladra 1
250 B
Cory Carsten 6
Brandon Wolfe 5
Brandon M Cronin 4
Ricky Deck 3
Jonathan D Rank Jr 2
Bryce A Walborn 1
250C
Corey Scanlon 4
Luis Jonini 6
Gavin A Muller 3
Frankie E Biondi Jr 5
Alden Chambers 1
Matthew Bowen 2
Open A
Schae Thomas 5
Jeremy Cook 4
Billy J Kwiecinski 3
Anthony S Maladra 2
James Henshaw 1
Open B
Bryton Carroll 6
Cory Carsten 5
Tyler M Walborn 4
Jonathan D Rank Jr 3
Larry A Mutchler 2
Michael S Major 1
Open C
Christopher L Blackburn Jr 6
Alden Chambers 3
Jay Minor 5
Daniel Gorbatenko 4
Frankie E Biondi Jr 2
Geoffrey Levengood 1
25+ A
Jeremy Cook 4
James Henshaw 3
Steven J Hoffman 2
Michael J May 1
30+ A
Jeremy Cook 6
Barry Carsten 5
Antonio Poccia 4
Steven J Hoffman 3
Darren Edsall 2
Chris M Shifflett 1
30+ B
John J Chambers 6
Jordan Baldridge 5
Eyder A Lopes 4
Jeremy Kready 3
Timothy Deitzler 2
Kyle S Dease 1
30+ C
Brandon Decordre 6
Renato Donato Sr 1
Anthony J Peabody 4
Daniel C Crosby 5
Herbert Mcclain 2
Trevor H Graham 3
40+ A
Barry Carsten 6
Antonio Poccia 5
Carl Wolter 4
Spencer Smith 3
Chris M Shifflett 2
Ethan Waybright 1
45+
Barry Carsten 3
Stephen Geary 2
Anthony T Dimarzio 1
50+
Brian Semder 6
Anthony S Maladra 5
Richard Luszik 4
Robert Mazzei 3
Andrew Ujhelyi 2
Michael Jones 1
Women
Heather A Moore 3
Kaylee Allen 2
Kiersten M Roeting 1
90 QUAD(V)
Jenna Macdonald 1
70/90 QUAD (2nd Class 8-15)(V)
Jenna Macdonald 1
Schoolboy QUAD(V)
Noah Hassen 1
25+ B&C
Larry Cella 6
Jordan Minor 5
Eyder A Lopes 4
Larry A Mutchler 3
Jay Minor 2
Michael S Major 1
40+ B&C
John J Chambers 6
Brian Semder 5
Jeffrey S Groff 4
Anthony S Maladra 3
Jeff Ferguson 2
Trevor H Graham 1
Junior Mini 65/85  9-13
Trey A Haver 6
Aj Stayton 5
Michael L Jones Jr 4
Zachary Smith 3
Ryan Willis 2
Brighton Richards 1
Schoolboy I 12-16 (2 stroke)
Brandon Wolfe 3
Tyler R Myers 2
David Deck 1
Schoolboy II 14-16 (4 stroke)
Tyler M Walborn 2
Jacob E Radogna 1
35 + Open
Darren Edsall 6
Carl Wolter 5
Jimmy R Ivy Jr 4
Spencer Smith 3
Ethan Waybright 2
John Steffy 1
85cc 9-11
Aj Stayton 5
Michael L Jones Jr 4
Craig Dunn 3
Ryan Willis 2